490 ₴
Номер деталі 1 457 431 724, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x75x130мм., орієнтовна вага - 0,14500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 431 724 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14500 кг |
| Ширина | 75 мм |