510 ₴
Номер деталі 1 987 432 092, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x260x220мм., орієнтовна вага - 0,13500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 092 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6, CX-7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13500 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 260 мм |