Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 1 987 432 076, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x360x30мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 076 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Tigra, Corsa, 9-3X, Croma, 9-3, Vectra, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 360 мм |