420 ₴
Номер деталі 1 987 947 841, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x500x20мм., орієнтовна вага - 0,15600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 841 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Renault, Audi, BMW, Fiat, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 11, 7-Series, Palio, 323, Probe, 400, A4, 45, Streetwise, XM, 25, MX-6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15600 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 500 мм |