370 ₴
Номер деталі F 026 407 078, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x100мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 407 078 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Transit Connect, C30, Kuga, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Puma, Figo, Fiesta, Focus, Fusion, S-Max, V40, S40, S60, V70, Mondeo, V50, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |