620 ₴
Номер деталі 0 450 905 916, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x100мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 450 905 916 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 111 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Odyssey, Prelude, CR-V, Logo, Integra, Legend, Accord, Civic, 400, HR-V, Shuttle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Ширина | 70 мм |