430 ₴
Номер деталі F 026 407 014, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x120x40мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 407 014 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, Laguna, Movano, Trafic, Primastar, Scenic, Vivaro, Megane, Master, Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 120 мм |