550 ₴
Номер деталі 1 987 432 216, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x230x30мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 216 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Isuzu, Fiat |
| Сумісність з моделлю | L200, Eclipse Cross, Lancer, ASX, D-Max, 4007, C-Crosser, Outlander, Pajero Sport, Fullback, 4008 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 230 мм |