560 ₴
Номер деталі F 026 407 004, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x180x90мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 407 004 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 180 мм |