470 ₴
Номер деталі 1 457 429 139, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x80мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 429 139 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, 3, Omega, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 160 мм |