400 ₴
Номер деталі 1 987 946 003, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x250x20мм., орієнтовна вага - 0,13200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 946 003 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Volkswagen, Toyota, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Land Cruiser, A4, BX, A6, A8, Kangoo, Clio, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13200 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 250 мм |