470 ₴
Номер деталі F 026 407 008, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x100x70мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 407 008 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, 300C, Viano, G-Class, Vito, C-Class, GLC, Commander, Sprinter, Grand Cherokee, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 100 мм |