390 ₴
Номер деталі F 026 407 023, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x100мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 407 023 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Q5, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, Transporter, TT, Golf, Q3, Roomster, Alhambra, Altea, Multivan, Crafter, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |