470 ₴
Номер деталі 1 457 433 096, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x350x70мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 096 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 50.5 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |