510 ₴
Номер деталі F 026 002 480, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x50мм., орієнтовна вага - 0,41000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 002 480 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Діаметр поршня | 19.05 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Clio, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 100 мм |