420 ₴
Номер деталі 1 987 946 084, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x280x30мм., орієнтовна вага - 0,19600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 946 084 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Peugeot, Toyota, Volkswagen, Fiat, Skoda, Seat, Jeep |
| Сумісність з моделлю | 500x, Caddy, Lupo, Polo, 306, Fabia, Felicia, Yaris, Colt, Picnic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19600 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 280 мм |