430 ₴
Номер деталі 1 457 429 238, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x100мм., орієнтовна вага - 0,07000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 429 238 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Toyota, Suzuki, Mini, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 3, C1, 307, 308, 107, Jumpy, Xsara, C-Max, Transit Connect, C2, C3, C30, C4, C5, Partner, Kuga, Transit Courier, SX4, Expert, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Fiesta, 4008, 407, Focus, Fusion, 206, 207, 208, Xsara Picasso, Clubman, C-Elysee, 508, S-Max, V40, S40, S60, V70, 1007, Mondeo, V50, S80, ASX, Scudo, Berlingo, Nemo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |