480 ₴
Номер деталі 1 457 433 076, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x400x60мм., орієнтовна вага - 0,27000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 076 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 48.3 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Nemo, 1007, Fusion, 307, 107, 206, 207, Xsara, C2, C3, Fiesta, C1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27000 кг |