780 ₴
Номер деталі 1 987 234 064, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x90x50мм., орієнтовна вага - 0,04500кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 234 064 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Prelude, Logo, CR-V, Accord, Civic, HR-V, Shuttle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04500 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 90 мм |