540 ₴
Номер деталі F 026 407 010, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x110мм., орієнтовна вага - 0,09000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 407 010 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, B6, 7-Series, B7, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |