620 ₴
Номер деталі 1 987 432 055, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x350x20мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 055 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Ceed, I30, Pro Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 350 мм |