560 ₴
Номер деталі 1 457 429 152, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x240x60мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 429 152 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 240 мм |