460 ₴
Номер деталі 1 457 433 307, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x275x115мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 307 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 269 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Зовнішній діаметр | 107 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |