490 ₴
Номер деталі 1 987 476 173, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x330x20мм., орієнтовна вага - 0,09900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 476 173 |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09900 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 330 мм |