450 ₴
Номер деталі 1 987 949 080, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x300x40мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 949 080 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Зубчастий |
| Ширина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Rapid, Megane, 19 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 220 мм |