510 ₴
Номер деталі 1 987 948 487, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x310x30мм., орієнтовна вага - 0,18900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 487 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, 100, A6, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18900 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 310 мм |