530 ₴
Номер деталі F 026 407 002, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x220x80мм., орієнтовна вага - 3,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 407 002 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Touareg, A4, A5, A6, A8, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 220 мм |