540 ₴
Номер деталі 1 457 433 575, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x100мм., орієнтовна вага - 0,36000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 575 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 70.3 мм |
| Ширина | 219.5 мм |
| Довжина | 213 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36000 кг |