390 ₴
Номер деталі F 026 407 022, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x90мм., орієнтовна вага - 0,31600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 407 022 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Opel, Nissan, Honda, Suzuki, Smart |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Note, Duster, Jimny, Juke, Kangoo, Espace, Logan/Stepway, Laguna, Primastar, Primera, Qashqai, Logan, Forfour, Fortwo, Tiida, Trafic, Civic, Master, Clio, Grand Vitara, Megane, Micra, Movano, Sandero, CR-V, Scenic, Vivaro, HR-V, Kubistar, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31600 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |