Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 1 987 432 020, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x500x30мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 020 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 500 мм |