640 ₴
Номер деталі 1 987 432 065, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x285x40мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 065 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 285 мм |