480 ₴
Номер деталі 1 987 476 717, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x320x20мм., орієнтовна вага - 0,09200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 476 717 |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09200 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 320 мм |