820 ₴
Номер деталі 0 986 466 346, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x115x70мм., орієнтовна вага - 1,00500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 466 346 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Rapid, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.00500 кг |