560 ₴
Номер деталі 1 987 946 103, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x300x20мм., орієнтовна вага - 0,14100кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 946 103 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Кількість ребер | 6 |
| Сумісність з маркою | Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, Bravo, C-Max, Stilo, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14100 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 300 мм |