520 ₴
Номер деталі 1 987 432 071, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x360x220мм., орієнтовна вага - 0,18600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 071 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Exeo, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18600 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 360 мм |