630 ₴
Номер деталі 0 450 905 927, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x170x90мм., орієнтовна вага - 0,24600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 450 905 927 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24600 кг |
| Ширина | 170 мм |