750 ₴
Номер деталі 0 986 461 764, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x175x55мм., орієнтовна вага - 1,24200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 461 764 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 175 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 140 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.2 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 306 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.24200 кг |