560 ₴
Номер деталі 1 987 432 397, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x300x60мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 397 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Sharan, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 300 мм |