Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 1 987 432 204, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x260x40мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 204 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Carens, Cerato Koup, Accent, Rio, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 260 мм |