380 ₴
Номер деталі 1 457 433 697, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x230x40мм., орієнтовна вага - 0,19000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 697 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 42.5 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Довжина | 233 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19000 кг |