650 ₴
Номер деталі F 026 400 018, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x240x180мм., орієнтовна вага - 0,09500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 018 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 199.7 мм |
| Ширина | 127.5 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Зовнішній діаметр | 127.5 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09500 кг |