670 ₴
Номер деталі 1 987 948 774, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x260x30мм., орієнтовна вага - 0,18200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 774 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Зубчастий |
| Ширина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | e, Sportage, 626, 929 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18200 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 160 мм |