Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 265 007 537, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x20мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 265 007 537 |
| Виробник | Bosch |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Note, Micra |
| Довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 200 мм |