660 ₴
Номер деталі 1 987 432 195, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x390x60мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 195 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 390 мм |