620 ₴
Номер деталі F 026 002 578, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x50мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 002 578 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Діаметр поршня | 25.4 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 110 мм |