480 ₴
Номер деталі 1 987 946 022, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x360x30мм., орієнтовна вага - 0,13700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 946 022 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 5 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Volkswagen, Audi, Saab |
| Сумісність з моделлю | A4, A6, 9000, Terracan, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13700 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 360 мм |