580 ₴
Номер деталі F 026 407 080, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x80мм., орієнтовна вага - 0,48500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 407 080 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Q5, Tiguan, Toledo, A3, A4, A5, A6, A8, Transporter, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Multivan, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48500 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 160 мм |