560 ₴
Номер деталі 1 987 947 887, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x50x20мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 887 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Hyundai, Fiat, Ford, ГАЗ, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Bravo, Soul, Elantra, Stilo, Sportage, ES, Picanto, Camry, Accent i25, Carens, Cerato Koup, Pro Ceed, Fiesta, Ceed, Cerato, Solaris, RAV4, Rio, Tucson, i20, RX, Veloster, I30, Volga Siber, i40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 50 мм |