540 ₴
Номер деталі 1 987 432 120, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x300x40мм., орієнтовна вага - 0,18000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 120 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Note, Duster, Sandero, Wind, Clio, Logan, Largus, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 300 мм |