630 ₴
Номер деталі 1 457 433 046, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x270x100мм., орієнтовна вага - 0,46000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 046 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 70.3 мм |
| Ширина | 212.5 мм |
| Довжина | 266.5 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46000 кг |